Učitelia

Molcakova

Andrea Molčáková

Sprevádzam deti svetom emócií, vzťahov,  je lepšie byť správny, nesprávny .... Stačí byť tvorivý, mat možnosti? Možnosti   reagovať z  darov a schopnosti, zručnosti .... Ako dôverovať sebe, vytvárať, voliť si čo je prispením pre nich a vytvára viac aj pre okolie.... Aké by to bolo mat voľbu bez ohľadu nato ako reaguje okolie? Vedieť si voliť, nie odporovať nie reagovať.... Vytvárať viac :-)

Aké by bolo vytvárať vzťahy, peniaze, svoju tvorivosť, prácu z toho co im ide úplne ľahko? Aké by bolo s úplnou istotou poznať a vedieť dôverovať  svojim darom a používať ich? Tieto otázky a voľby budeme spolu objavovať... Intuitívna pedagogika, etherikos psychológia, montessori kurzy, Access consciousnes

 

Macakova

Michala Mačáková

Nadšenec inovatívneho vzdelávania a inovatívnych prístupov vo výchove a vzdelávaní. Chápem, že učenie sa je prirodzenou potrebou každého dieťaťa. Od narodenia. Som mama a sprievodca detí v našej vzdelávacej skupine. Aktuálne študujem druhý rok a pripravujem sa na kurze „MONTE PLUS Prvý diplomovaný kurz MONTESSORI PEDAGÓG ZŠ“ pod záštitou OZ MontePlus v Bernolákove.

Mám absolvovaných 10 stupňov vzdelávania u pani Štarkovej, Alfamilia. Tiež som absolvovala kurzy a semináre, workshopy na SVK a v ČR venujúce sa rešpektujúcemu prístupu v komunikácii a výchove dieťaťa, rozvoju jeho kvalít a darov. Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa som nadobudla na Prešovskej Univerzite v rokoch 2003-2008.